Oslavy 790. výročí od povýšení Znojma na královské město se přehouply do druhé poloviny a již dnes nabídnou unikátní extrémní závod ve výběhu na šest století starou radniční věž. Prvního ročníku tohoto závodu se zúčastní 29 týmů, přičemž kapacita závodu byla stanovena na 30 týmů. „Mám opravdu radost z toho, že se přihlásilo tolik týmů. A to nejen z toho důvodu, že výtěžek závodu jde na pomoc desetileté Terezce. Myslím, že nás čeká i skvělý sportovní zážitek a diváky příjemné odpoledne i večer,“ říká místostarosta Znojma Jan Grois, který se závodu rovněž osobně účastní (na závodní trať se postaví cca ve 14:45).
Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.