Znojmo: Koláč pro hospic přinesl rekordní výtěžek

15.10.2021 21:23 | Tisková zpráva

Ve středu 6. října 2021 se uskutečnil další ročník akce s názvem Koláč pro hospic, kterou organizuje Oblastní charita Znojmo. Letošní výtěžek je opět rekordní – celkem se vybralo 147 727 korun, tedy o 40 000 korun více než v loňském roce.

Znojmo: Koláč pro hospic přinesl rekordní výtěžek
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo

Akce má za úkol představit veřejnosti službu Domácí hospic Znojmo. Veřejnost měla možnost za dobrovolný příspěvek podpořit Domácí hospic Znojmo. Odměnou jim za to byl koláč.

Z výtěžku z této sbírky bude pořízen kompenzační a zdravotní pomůcky pro pacienty Domácího hospice Znojmo. Záštitu nad akcí převzal místostarosta MUDr. Pavel Jajtner.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Tou válkou proti nezisku myslíte neziskovky?

A nemyslíte, že redukce financí neziskovkám není na místě? Rozhodně tím nemyslím ti, co pomáhají potřebným, ale je tu spousta těch, co se třeba angažují politicky a ti by podle mě dotace fakt dostávat neměli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Děčín: V Boleticích město staví domov pro hendikepované

22:09 Děčín: V Boleticích město staví domov pro hendikepované

Domov pro osoby se zdravotním postižením v ulici Spojenců v Boleticích poskytne čtyři bytové jednotk…