Znojmo: Přijďte se poradit o svém návrhu

25. 4. 2019 19:33

Máte nápad, jak zlepšit naše město, a rádi byste se zapojili do participativního rozpočtování, do projektu Tvoříme Znojmo? Město Znojmo zve všechny navrhovatele na konzultační odpoledne, které se uskuteční ve čtvrtek 2. května 2019 v 15:00 hodin v Domečku (budova České spořitelny, ulice Pontassievská).

Znojmo: Přijďte se poradit o svém návrhu
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo
reklama

Navrhovatelé zde získají praktické informace, které usnadní správnou tvorbu jejich návrhu. Správná tvorba a formulace návrhu může zvýšit šance samotného projektu při následném posouzení jeho proveditelnosti.

Na konzultační schůzce budou přítomni například zástupci odborů Městského úřadu Znojmo (odbor investic a technických služeb, majetkový a územního plánování a strategického rozvoje), se kterými se navrhovatelé mohou o svém projektu poradit. Dozví se tak například, jak je daný projekt náročný z hlediska financí, zda existují překážky ze strany legislativy nebo majetkoprávních vztahů a další informace.

Tvoříme Znojmo
Zapojit se se svým návrhem do participativního rozpočtu může každý občan starší 15 let s trvalým pobytem ve Znojmě nebo jeho městských částí, a to od 1. dubna do 31. května, kdy končí lhůta pro podání návrhů přes online Google formulář. Kromě základních informací o projektu by návrh měl obsahovat i odůvodnění, proč by se právě tento projekt měl realizovat, pro koho bude přínosný a jaké jsou jeho předpokládané náklady. Ty se mají pohybovat od 50 000 do 750 000 korun. Formulář i detailní informace jsou k dispozici na webu ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sokolov: Střední škola živnostenská nekončí, jen se stěhuje

7:34 Sokolov: Střední škola živnostenská nekončí, jen se stěhuje

Mezi veřejností se šíří mylné zprávy ohledně budoucnosti Střední školy živnostenské Sokolov. Rodiče …