Znojmo: Průzkum má vyhodnotit, co lidé sledují a preferují

14.09.2019 10:41

Znojemská radnice spojila síly s Institutem veřejné správy při Masarykově univerzitě. Cílem je získat průzkum efektivní komunikace směrem k občanům. Hodnotí se jak komunikace pomocí tradičních médií, tak i pomocí těch nových, zejména sociálních sítí.

Znojmo: Průzkum má vyhodnotit, co lidé sledují a preferují
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo
reklama

V průzkumu komunikace měst na Facebooku, kterou realizoval Institut veřejné správy společně s PR Akademií vloni, vyšlo Znojmo jako nejlépe komunikující město v České republice.

„Chtěli jsme proto se Znojmem navázat užší spolupráci a zaměřit se podrobněji nejen na jeho komunikaci na Facebooku, ale také na ostatních sociálních sítích a skrze i další kanály. Naším cílem je také porovnat, zda lidé preferují online komunikaci nebo tradiční média a jaké typy informací kde očekávají,“ říká Filip Hrůza, ředitel Institutu veřejné správy.

„Kromě dotazů, jaké komunikační kanály občané preferují, jsme do ankety zařadili také dotazy, zda se k nim dostávají všechny informace, o které mají zájem, a zda se k nim dostávají včas. Bude to pro nás velmi cenná vazba, jak naši komunikaci směrem k občanům ještě zlepšit,“ doplňuje Zuzana Pastrňáková, tisková mluvčí znojemské radnice.

Dotazník je k nalezení ZDE. Dotazník můžete načít také z QR kódu. Vyplnění krátkého dotazníku nezabere více než pár minut času.

„Abychom docílili co nejlepšího vzorku obyvatel v našem průzkumu, doplníme online anketu ještě také o dotazníkové šetření přímo v ulicích města. To chystáme ve spolupráci s radnicí na říjen,“ dodává Filip Hrůza.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Prostějov: Dotační finance na akci „Prostějovská zima 2020“ budou čerpány až v příštím roce

21:10 Prostějov: Dotační finance na akci „Prostějovská zima 2020“ budou čerpány až v příštím roce

Rada města Prostějova rozhodovala o návrhu Olomouckého kraje k čerpání letošní dotace na kulturně sp…