Znojmo: Sportovní halu rozsvítí nové LED osvětlení

18.09.2015 15:20 | Zprávy

Sportovní hala na ulici F. J. Curie bude mít nové LED osvětlení. Současné osvětlení bylo za hranicí životnosti, proto formou elektronické aukce (e-aukce) zadala Správa nemovitostí města Znojma zakázku.

Znojmo: Sportovní halu rozsvítí nové LED osvětlení
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo

Nevýhodnější nabídku podala ELSPACE, a to zhruba 1,6 milionů korun. Pomocí e-aukce byla dosažena úspora 25 % oproti předpokládaným nákladům, město tak ušetřilo více než půl milionu korun. Návratnost investice je počítána zhruba na šest let používání.

Podmínkou bylo, aby nové osvětlení splňovalo počet luxů, jež je určen pro televizní přenosy. Stejné LED osvětlení využívá v současnosti i znojemský zimní stadion.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

ČT

Dobrý den, také nemám pro zvýšení poplatků ČT pochopení. Absurdní mi také přijde to rozšíření plátců. Má otázka ale zní, zda vůbec potřebujeme veřejnoprávní média? K čemu, když informovat pravdivě a objektivně musí přeci všechna média, a pokud tak nedělají, tak se jim dá dát třeba pokuta nebo tak ně...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nový Jičín: Letošní Slavnost města bude oslavou historie a světových vazeb

22:05 Nový Jičín: Letošní Slavnost města bude oslavou historie a světových vazeb

Letošní slavnost města, která se uskuteční v pátek a v sobotu 6.-7. září, se ponese v duchu tématu „…