Znojmo: Ulici Vančurova opraví za 13 milionů. Práce omezí dopravu

31.03.2022 17:35 | Tisková zpráva
autor: PV

Město Znojmo v pondělí 28. března zahájilo rekonstrukci ulice Vančurova. Jedná se o první etapu prací, v té druhé opraví ulici Horovu.

Znojmo: Ulici Vančurova opraví za 13 milionů. Práce omezí dopravu
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo

V první etapě se stavbaři zaměří na přibližně 300metrový úsek ulice Vančurova (od křižovatky ulice Vančurova s ulicí Do Lesek po dům č. 15). Tento úsek komunikace bude po dobu prací uzavřen, nebude možné využívat garáže a parkovací stání před domy. V měsíci květnu budou následovat práce od křižovatky s ulicí Horova až po křižovatku s ulicí Růženy Svobodové.

Stavební práce začnou odstraněním asfaltového krytu, následovat budou zemní práce v podobě odkopu stávajících vrstev vozovky a také sanační vrstvy. Následovat bude pokládka obrubníků, dlažby a oprava vjezdů. Pokládka asfaltových vrstev v této části je naplánována na květen.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Chápu dobře, že jste prezidenta označil za monstrum?

A jestli jste přesvědčen, že je rozhodnutí ústavního soudu nezákonné, přiznám se, že já k němu mám také výhrady, ale nejsem právník a zajímá mě tak, co uděláte nebo co se dá dělat, když obecně s rozhodnutím ústavního soudu někdo nesouhlasí? Dá se vůbec odvolat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Občané mohou hlasovat pro sedm projektů

20:33 Kroměříž: Občané mohou hlasovat pro sedm projektů

Kroměřížané mohou podpořit sedm projektů, které se ucházejí o hlasy v letošním čtvrtém ročníku parti…