Znojmo: V dárkovém okénku ZnojmoRegionu nakoupíte i podpoříte

30.11.2020 7:35

Kdo hledá tip na originální dárek, měl by se zastavit v kanceláři destinační společnosti ZnojmoRegionu v Obrokové ulici. Dárkové okénko s nabídkou vánočních dárků ze Znojemska se tu otevře každou adventní středu. Nákupem navíc podpoříte regionální výrobce a služby.

Znojmo: V dárkovém okénku ZnojmoRegionu nakoupíte i podpoříte
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo
reklama

Dárkové okénko bude otevřeno vždy od 9 do 19 hodin. Myšlenka nabídnout různorodé regionální dárky na jednom místě v centru Znojma se tu zhmotní vůbec poprvé. A proč právě ve středu, vysvětluje Irena Navrkalová, tajemnice společnosti: „Středu jsme vybrali záměrně. Chtěli jsme naši nabídku spojit s trubačskými koncerty z radniční věže, které budou o adventních středách vždy od 18 hodin. Zároveň je středa úředním dnem, kdy řada občanů chodí na městský úřad v našem sousedství. Mohou tak spojit příjemné s užitečným.“

Anketa

Jste pro otevření obchodů a restaurací?

59%
41%
hlasovalo: 21421 lidí

Ve vánočním dárkovém okénku je možné zakoupit kromě vín Znojemské vinařské podoblasti mnoho dalšího. Své výrobky nebo dárkové vouchery v něm nabídnou Znojemský městský pivovar, Hasičský pivovar Bítov, Znovín Znojmo, portál VINOTRH, Laser Game ve Znojmě, Excalibur City, a to včetně Merlinova dětského světa nebo Muzea Terra Technica. Dále Vranovská pláž, PREMIUM Hotel Znojmo, Vodácké centrum, Ruční papírna Stará škola Želetice a také archeologické muzeum z Vedrovic a Jihomoravské muzeum ve Znojmě. K zakoupení bude CD s Cimbálovou muzikou Antonína Stehlíka.

Veškeré nabízené dárky zde budou prodávány za stejné ceny jako u výrobce či poskytovatele dané služby. Můžete si také dárky rovnou nechat zabalit do speciálního znojemského balicího papíru, který letos zdarma rozdává město Znojmo. Sortiment bude v průběhu adventu neustále doplňován a podrobnosti o jednotlivých dárcích a jejich dodavatelích zveřejňovány ZDE nebo na facebookovém profilu ZnojmoRegionu (ZDE).

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Trutnov: Jak se změní kino Vesmír?

8:38 Trutnov: Jak se změní kino Vesmír?

Město Trutnov se letos pustí do další významné investiční akce. Tou je rekonstrukce budovy kina Ves…