Městská policie Znojmo hodlá z důvodu posílení prevence ve městě rozšířit kamerový dohlížecí systém, který aktuálně čítá 17 kamer. Finance na nové kamery by městská policie ráda získala z dotačního titulu Ministerstva vnitra. „Jednou z podmínek pro získání dotace je uspořádání ankety mezi obyvateli, zda mají povědomí o kamerovém systému a jak se dívají na jeho případné rozšíření. Budeme proto rádi, pokud se občané do ankety zapojí,“ říká ředitel Městské policie Znojmo Ivan Budín.
Foto:
znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo
reklama
Anketa je umístěna na webu Městské policie Znojmo ZDE. Informace o anketě bude rovněž umístěna na facebooku města.