První Fórum Zdravého města proběhlo v květnu 2014, další je naplánované na 24. listopadu. Výstupem fóra je formulace deseti nejzásadnějších problémů města z pohledu obyvatel (tzv. "10P"), stejně jako vyhodnocení závěrů z minulého fóra.
Diskuse na Fóru Zdravého města Znojma bude probíhat u osmi tematických stolů. Jednotlivá témata vychází z deseti oblastí udržitelného rozvoje, ale jsou přizpůsobena potřebám města. U každého stolu bude garant z městského úřadu, který účastníkům pomůže problémy formulovat.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


