Zřizuje se mezinárodní komise pro spolupráci mezi Aší a Selbem

16.01.2016 15:42 | Zprávy
autor: PV

Rada města Aše po projednání souhlasí se zřízením mezinárodní Komise pro rozvoj přeshraniční spolupráce (zřizuje se ve spolupráci s městem Selb, SRN) a za město Aš jmenuje jejími členy starostu města, místostarostu města, tajemníka MěÚ Aš, vedoucího oddělení dotací při MěÚ Aš a dva zástupce politických stran, které mají největší zastoupení v ZM a které neobsadily post starosty ani místostarosty

Zřizuje se mezinárodní komise pro spolupráci mezi Aší a Selbem
Foto: wikipedia
Popisek:

Zřízení mezinárodní komise vyplývá z dokumentu, který vznikl v letech 2013 a 2014 v rámci projektu měst Aš a Selb, nazvaného Strategický plán spolupráce v příhraniční oblasti Aš-Selb. Hlavním úkolem komise bude dohled nad zpracováním a naplňováním Akčního plánu spolupráce obou měst.

Plán se skládá ze tří částí. Část analytická popisuje současný stav a rozbor obou měst z různých hledisek. Druhou je část návrhová, která popisuje vize a potenciál příhraniční spolupráce. Třetí a závěrečný oddíl tvoří tzv. implementační dokument. Ten slouží k přípravě projektů k realizaci, shromažďování projektových záměrů a vymezení jednotlivých kompetencí. Jak už bylo zmíněno, právě komise bude vybírat návrhy, vhodné pro zařazení do akčního plánu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petra Prokšanová byl položen dotaz

Komunisti

Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Akce „Bezpečně u vody"

22:41 Mladá Boleslav: Akce „Bezpečně u vody"

Na Krásné louce u Jizery se ve dnech 22. a 23. června uskutečnil druhý ročník preventivní akce Bezpe…