ANO: Startujeme kampaň do eurovoleb

02.04.2014 13:36

Přivádíme do Evropy skutečně kvalifikované obhájce českých zájmů, nikoli vysloužilé politiky. První dubnový den jsme novinářům představili kampaň, s kterou se budeme ucházet o přízeň voličů.

ANO: Startujeme kampaň do eurovoleb
Foto: Hans Štembera
Popisek: Hnutí ANO představilo své kandidáty do Evropského parlamentu

Tiskovku zahájil Andrej Babiš: „Aktivní účast České republiky v Evropské unii byla pro hnutí ANO vždy prioritou. Členství i strukturální fondy jsou pro nás zásadními mezníky.“ Předseda ANO a ministr financí dále zdůraznil, že je kandidátka sestavena tak, aby měla Česká republika v Unii konečně důstojné zastoupení.

Pavel Telička, jednička na kandidátce dále doplnil: „Máme tým lidí s ambicí něco změnit, tým lidí schopných začít pracovat od prvního dne ve funkci,“ čímž poukázal na bohaté zkušenosti a prokázané diplomatické a manažerské výsledky jednotlivých kandidátů.

Dále zopakoval pět hlavních priorit hnutí ANO v Evropě: Zlepšit možnosti čerpání evropských fondů, zvýšit kvalitu importovaných výrobků, odstranit překážky bránící prosperitě ČR, podpořit studenty ve výměnných pobytech a větší podpora pro venkov a zemědělství.

Kampaň pro eurovolby bude vedena v podobném duchu jako kampaň do Poslanecké sněmovny, bude ji provázet turné po českých městech. Tento formát označujeme jako Listening tour. „Je dobré naslouchat a témata, která pálí jednotlivé kraje, zapojit do programových priorit,“ vysvětluje jednička kandidátky Pavel Telička. K jeho slovům se připojil Andrej Babiš: „V kampani, mezi lidmi, jsem se vždycky dobře cítil. Řekneme lidem, co jsme ve vládě za dva měsíce udělali a taky vysvětlíme různé nepřesnosti, které se objevily v médiích."

Symbolicky po deseti letech členství České republiky v EU, tak vzniká tým lidí, kteří jsou vybráni podle jasných kritérií: Dlouhodobá znalost EU, jazyková vybavenost, zkušenost a schopnost vyjednávat.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: ANO

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Krčál (ČSSD): Problémy rodin musí zajímat každého z nás

16:29 Krčál (ČSSD): Problémy rodin musí zajímat každého z nás

Předseda komise Rady Kraje Vysočina pro sociální oblast a krajský předseda ČSSD Petr Krčál se v úter…