ANO v Karlovarském kraji: Co hejtman Petr Kulhánek slíbil, ale za čtyři roky nesplnil

20.09.2024 15:06 | Monitoring
autor: PV

Současný hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek (STAN) naprosto nezvládl svoji roli a naprosto selhal v mnoha oblastech života a rozvoje Karlovarského kraje. Smutné je, že se ani zdaleka nepřiblížil tomu, aby splnil programové prohlášení své krajské vlády. A to by měl být jasný signál pro voliče, kteří už by neměli dát šanci jeho neschopnosti.

ANO v Karlovarském kraji: Co hejtman Petr Kulhánek slíbil, ale za čtyři roky nesplnil
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

Když se podíváme, co před čtyřmi roky hejtman Kulhánek sliboval v programovém prohlášení a srovnáme to s realitou, je to smutná písnička. Začněme tím, že měl hrát aktivní roli při vyjednávání finančních prostředků z evropského programu Spravedlivé transformace. Ústecký hejtman vybojoval 13 miliard, Moravskoslezský 18 miliard a Petr Kulhánek za Karlovarský kraj směšných 6,3 miliardy korun. Naprostá neschopnost.

Slíbeno také bylo zajištění více praktických lékařů, pediatrů a ve spolupráci s pojišťovnami nastavení odpovídající péče. Nemusíme dlouho přemýšlet, lékaři chybí ve Žluticích, Oloví, Aši, Kraslicích a mnoha dalších městech a obcích. Opět je třeba napsat nesplněno a nezajištěno.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Denis​ Doksanský byl položen dotaz

SMS

Není bezpředmětné, komu byli SMS poslány, když je jasné, že byli směřovány prezidentovi? Proč je neposlal Macinka přímo jemu nevím, spíš otázka na něj. Ale podle vás je jejich obsah v pořádku? A celkově podle vás takto má komunikovat státník?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vondráček (Svobodní): Je předseda Ústavního soudu Baxa skutečně nezávislý?

14:41 Vondráček (Svobodní): Je předseda Ústavního soudu Baxa skutečně nezávislý?

Komentář předsedy Svobodných Libora Vondráčka