Babiš (ANO): Česká vlajka zmizela z moří. A odpovědnost?

19.05.2025 16:21 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zničení české námořní dopravy

Babiš (ANO): Česká vlajka zmizela z moří. A odpovědnost?
Foto: Repro YouTube
Popisek: Andrej Babiš

Viktor Kožený – Harvardské fondy, kuponová privatizace značka ODS, "jistota desetinásobku", vzpomínáte si? Člověk, co během kuponové privatizace ovládl Československou námořní plavbu.

Měli jsme 44 lodí, 1500 námořníků, flotilu, která brázdila moře po celém světě. Hodnota? Sedmnáct miliard korun. Jedna z nich, loď Jan Želivský, byla dokončena v dubnu 1998. Moderní nákladní loď, vyrobená za stovky milionů. A co se s ní stalo? V prosinci stejného roku ji Kožený prodal do zahraničí. Takto mizel jeden státní majetek za druhým. Jeden z největších tunelů naší ekonomiky kvůli zkorumpované ODS. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Němcová (SPD): Dětské domovy volají po změně

16:18 Němcová (SPD): Dětské domovy volají po změně

Návštěvy dětských domovů odhalily závažné problémy s financováním, personálním zajištěním i systémov…