Baránek (Soukromníci): Trocha optimismu do žil všem soukromníkům

19.03.2020 6:28 | Zprávy
autor: PV

Všichni prožíváme těžké chvíle. Máme živnosti, firmy, zaměstnance i rodiny a budoucnost se díky vládě vedené egomaniakem jeví jako velmi nejistá.

Baránek (Soukromníci): Trocha optimismu do žil všem soukromníkům
Foto: Hans Štembera
Popisek: Rudolf Baránek

Prakticky každý den někomu z vlády píšeme zprávu s věcnou připomínkou či návrhem. Je to i Vaše zásluha, protože informace přímo z minového pole jsou tou nejlepší inspirací. Jednoznačným cílem je situace, kdy se vláda k veškerým škodám postaví čelem a začneme řešit kompenzace. Oporu v zákoně na to máme.

Je také velmi pravděpodobné, že v horizontu týdnů COVID-19 ustoupí a my všichni do toho opět šlápneme. Zkusme pak nezapomenout na těžké chvíle a podpořme se nevzájem. Dovolená v České republice, nákupy lokálních surovin, častější návštěva restaurace, kavárny, malého kina či divadla a nebo cokoli u Vašeho oblíbeného prodejce. Utrácejme zkrátka tak, aby peníze zůstaly tady u nás.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Minář

Podle vás Minář iniciuje demonstrace, protože z nich má nějaký finanční profit? Z čeho? Od koho podle vás dostává peníze? Nejsem jeho sympatizant a fakt by mě zajímalo, z čeho je jeho činnost financována.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozvoral (SPD): Odmítáme kriminalizaci politického názoru

4:33 Rozvoral (SPD): Odmítáme kriminalizaci politického názoru

Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) k aktuální politické situaci…