Barta (OČR): Každému to, co mu patří

31.07.2018 15:37 | Zprávy
autor: PV

Kde jsou ty doby, kdy platilo, že za dobrou práci dobrá odměna a že za každý hřích musí následovat trest. Říkalo se, každému jen to, co si zaslouží. Dnes je to opačně. Odměňují se hříšníci a trestají poctiví lidé.

Barta (OČR): Každému to, co mu patří
Foto: obcane-cr.cz
Popisek: Občané České republiky - logo

Neochota stanovit a vymáhat osobní odpovědnost po všech občanech naší země bez rozdílu je neochotou a pohrdáním stávajících úředníků českými občany. Nejenže úředníci berou tučné platy od svých chlebodárců občanů, ale ještě je okrádají, buzerují je a vymyšlí možné i nemožné zákazy aby občanům „ukázali“, co všechno mohou!

Podnikání v Českých zemích se potácí v poslední agonii před svým koncem, ale úředníci poskytují zahraničním vlastníkům českých firem peníze českých občanů formou dotací nejen českých ale i evropských. Českým občanům zbývají jen ruce na práci a oči pro plač.

Výnosy a zisky samozřejmě plynou do zahraničí.

Před několika lety země pojmenovaná českými politiky „CZECHIA“ nebo „Česko“ pro jednodušší označování „pracovní kolonie“ už není to, čím bývala Česká republika.

Dobré časy se zase mohou vrátit, pokud čeští „nevolníci“ budou moci svobodně prodávat svou práci ve svobodném a rovném tržním prostředí. Může skončit éra černé a šedé ekonomiky, úplatků, korupce a další špíny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

22:33 Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke vztahům mezi Strakovkou a Hradem.