Bartošek (KDU-ČSL): OD 11. září se v ČR stal jediný útok. Neví o tom SPD něco bližšího?

11.09.2021 14:36 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k výročí 11. září 2001.

Bartošek (KDU-ČSL): OD 11. září se v ČR stal jediný útok. Neví o tom SPD něco bližšího?
Foto: KDU-ČSL
Popisek: Jan Bartošek, místopředseda KDU-ČSL pro sociální politiku

Události 11. září 2001 změnily vnímání pocitu bezpečí u většiny národů světa. Dnes je to přesně 20 let. Odporným teroristickým útokem, který neměl do toho dne obdoby, přišlo o život bezmála 3 tisíce nevinných lidí. Ti lidé byli jako vy nebo já. Lidé, kteří žili své životy, milovali a pracovali.

Proto je důležité umět vyhledávat zlo a snažit se ho zničit ještě v zárodku. Nenechat ho dojít až k činům, které zneužívají naší humanity, aby demonstrovali jakousi moc a sílu nepřátel naší společnosti. To, že jsme vyspělá civilizace a vážíme si života a svobody, nás bohužel před některými skupinami lidí činí zranitelnými. Ale kvůli tomu nesmíme na lidskost rezignovat a dělat krok zpět k tomu, abychom zlo opláceli zlem. Musíme se dokázat bránit a předvídat podobné ataky. Nesmíme se před zlem sklonit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

EU

Kritizujete EU neustále, oprávněně, ale proč jste slevili z vašeho požadavku na referendum o vystoupení? Nebo bude? A můžete jinak, když budete ve vládě zabránit tomu, aby nám EU zdražovala život?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Wasserbauer (Motoristé): Už žádné rozhovory na záznam

22:01 Wasserbauer (Motoristé): Už žádné rozhovory na záznam

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na publikovaný rozhovor, poskytnutý Hospodářským noviná…