Bělobrádek (KDU-ČSL): Ukončení nouzového stavu není konec světa

12.02.2021 21:40 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k nechválení prodloužení nouzového stavu

Bělobrádek (KDU-ČSL): Ukončení nouzového stavu není konec světa
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Pavel Bělobrádek

Jde nám o to, aby se pandemie co nejlépe zvládla, ochránilo se zdraví lidí, co nejméně poškodila ekonomika, včetně příjmů domácností, i vzdělání dětí. Pokud vláda nezačne brát vážně konstruktivní připomínky, které dáváme, tak to hejtmani zvládnou i bez nouzového stavu, pokud Mzd, Mob, SHR a další, budou dělat vše, co jim zákony umožňují.

Měsíce se vláda nechtěla arogantně zodpovídat sněmovně (opozici), tak nyní ministerstva musejí zdůvodňovat svoje opatření daleko podrobněji, aby uspěly u soudu.

Ukončení nouzového stavu není konec světa. Jen si nebude vláda moci dělat, co chce, což u ní znamená chaos a zmatek. Přestože nouzový stav je, tak nefunguje a situaci vláda nezvládá. Premiér říká sám, že máme opatření, která nefungují, a proto máme plné nemocnice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Benešovy dekrety

Jak jste přišel na to, že se prezident Pavel snaží prolomit Benešovy dekrety? Co vím, tak u nás nikdo pro prolomení není, ani prezident ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ferčíková Konečná (Zelení): Vláda si připravuje půdu pro převzetí moci

22:01 Ferčíková Konečná (Zelení): Vláda si připravuje půdu pro převzetí moci

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k oslabování demokracie