Bezecný (KDU-ČSL): Komunismus zmizel, jeho rétorika žije dál

18.08.2017 21:20

Dříve třeba Miroslav Štěpán, dnes Martin Plíšek. Privatizace, koncentrace moci, monopolizace, oligarchizace, nadvláda médií. Vytváření atmosféry strachu v duchu stare komunistické tradice. Komunisté odcházejí, komunismus v některých lidech přežívá.

Bezecný (KDU-ČSL): Komunismus zmizel, jeho rétorika žije dál
Foto: KDU-ČSL
Popisek: Logo KDU-ČSL

Tak takhle se prosím pěkně vyjadřuje poslanec za TOP 09 Plíšek v Parlamentních listech: „Já mám něco proti jeho politickému stylu, to znamená proti zřejmé snaze privatizovat veřejnou moc, oligarchizovat českou společnost, koncentrovat do jedněch rukou politickou, ekonomickou a mediální moc. To není nic osobního, kdyby tam byl kdokoliv jiný a jmenoval se jinak, tak mi to bude vadit stejně,“ prozradil host.

Nepřipomíná nám to něco? Dobu kdy jsme bojovali s imperialismem, sionismem, americkým  militarismem, trockismem, dobu kdy dělnická třída na západ od našich hranic byla vykořisťována nadvládou monopolů, kapitalistických oligarchů, vydřiduchů a vykořisťovatelů, kdy západnímu světu vládl Wall Street se svými pohůnky a jediným spravedlivým ke kterému se upíraly naše zraky byl soudruh Brežněv láskyplně se líbající se soudruhem Honeckerem na tribuně vztyčené nad širokým buzerplacem naplněným vojenskou technikou, raketami, náložemi a mašírujícími vojáky přísahajícími věrnost komunistické diktatuře?

Staří soudruzi zmizeli spolu se svými bunkry bránícími nás proti agresi paktu NATO, jejich mantry a floskule žijí dál a přizpůsobují se nové době. Jak vidět, ani strana Miroslava Kalouska není vůči nim imunní. Občane, buď opatrný až budeš přemýšlet komu dát svůj hlas.

Ing. Ivo Bezecný

  • KDU-ČSL
  • mimo zastupitelskou funkci
  • školství

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministr Havlíček: V umělé inteligenci má Česká republika šanci hrát světový prim

15:13 Ministr Havlíček: V umělé inteligenci má Česká republika šanci hrát světový prim

Na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně vicepremiér a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíče…