Bezpečnostní rada státu se bude zabývat nemocí Ebola i aktuální bezpečnostní situací v ČR a zahraničí

10.10.2014 15:21

Bezpečnostní rada státu se na své schůzi ve středu 15. října 2014 bude zabývat aktuální problematikou Severoatlantické aliance a Evropské unie v bezpečnostní oblasti a aktuální bezpečnostní situací v České republice v souvislosti se současnou problematikou šíření nemoci Ebola.

Bezpečnostní rada státu se bude zabývat nemocí Ebola i aktuální bezpečnostní situací v ČR a zahraničí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jednání vlády právě začalo

Na programu schůze bude rovněž Národní strategie kybernetické bezpečnosti České republiky na období let 2015–2020 a Akční plán reakce na důsledky ukrajinsko-ruské krize.

Dále se Bezpečnostní rada státu bude věnovat problematice Optimalizaci skladby materiálů provizorních mostů uložených v pohotovostních zásobách u Správy státních hmotných rezerv a Plánu vytváření a udržování státních hmotných rezerv k zajištění bezpečnosti ČR na léta 2015–2016.

Schůze Bezpečnostní rady státu se bude také zabývat Koncepcí boje proti organizovanému zločinu na období let 2015–2017 a Návrhu aktualizace Statutu Ceny Jaroslava Jandy za významný přínos v oblasti bezpečnostní politiky České republiky.

Předmětem jednání bude i Informace o řešení problematiky ochrany kritické infrastruktury v České republice a Plán cvičení orgánů krizového řízení – upřesnění na léta 2015–2017.

Dále bude předložena Informace o zahájení nových programů bezpečnostního výzkumu a Informace o dosavadní pomoci ČR obyvatelstvu Ukrajiny a o humanitárních potřebách v souvislosti s nastávajícím zimním obdobím.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Vlada.cz

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministryně Dostálová: O půjčky pro mladé je velký zájem

22:46 Ministryně Dostálová: O půjčky pro mladé je velký zájem

Desítky lidí čekaly před oběma pracovišti Státního fondu rozvoje bydlení (SFRB), aby využily možnost…