Blok proti islamizaci bude kramářkou písní protestovat proti běžencům

19. 6. 2017 21:24

Dne 21. června od 8.45 bude Blok proti islamizaci – Obrana domova před úřadem vlády protestovat vlastní kramářskou písní proti přijímání jakéhokoliv počtu běženců z muslimských zemí. Zahájí tak svoji volební kampaň pro nadcházející parlamentní volby.

Blok proti islamizaci bude kramářkou písní protestovat proti běžencům
Foto: Blok proti islámu
Popisek: Blok proti islámu

„Nevěříme vládě,“ řekla předsedkyně BPI Jana Borkovcová. Již mnohokráte deklarovala vláda, že odmítá povinné kvóty, aby se pak dobrovolně dohodla na větším počtu přijímaných běženců. Dnes tvrdí, že nechce žádné běžence, ale hned přidává slovíčka z Řecka a Itálie. Takže třeba z Německa nebo Švédska ano?

„Proto před vládou zahájíme svoji volební kampaň jako strana, která před islamizaci ČR a celé Evropy varovala jako prokazatelně první ze všech stran již v roce 2010. S naší kramářskou písní projedeme celou republiku a věříme, že občané si uvědomí, že je třeba volit takové strany, které vědí dlouho předem, jaká skutečná nebezpečí nás čekají a znají na ně řešení ne ty, co problémy dlouho zametají pod koberec, a teprve poté, co už je skoro pozdě se pozvolna a jen slovy a především pod diktátem Bruselu odhodlávají nějaká kompromisní řešení. Přesně tak to dělá celá naše vláda.“ Dodal předseda BPI-Obrana domova David Štěpán

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Munzar (ODS): Takový je život s naším premiérem. Alespoň je legrace

6:29 Munzar (ODS): Takový je život s naším premiérem. Alespoň je legrace

Komentář na facebookovém profilu k odpovědím premiéra Babiše na interpelace