Blok proti islamizaci vrací úder a podává trestní oznámení na Českou televizi

18.10.2017 5:34

V pondělí v odpoledních hodinách podal Radek Nováček, místopředseda Bloku proti islamizaci - Obrana domova trestní oznámení na ČT.

Blok proti islamizaci vrací úder a podává trestní oznámení na Českou televizi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pražská demonstrace proti islamizaci Chceme bezpečnou zemi. Pořádal Úsvit s Blokem proti islamizaci

"Jsme přesvědčeni, že manipulace, kterou již čtvrté té volby Česká televize provádí, musí být konečně prošetřena policií. Tak půl roku před volbami si Česká televize vybere stranu, kterou chce dostat do poslanecké sněmovny. Pozve si do nejsledovanějších pořadů jejich hlavního představitele a následně vybere výzkumnou agenturu, která této straně dá nejvyšší preference. Na tomto základě už může televize zvát i nadále tuto stranu do dalších pořadů a nakonec jí pozve i do deseti debat tzv. lídrů voleb. Poprvé to dokázali se Zelenými a s TOP 09, pak s VV, a dnes Piráty a SPD. Prostě Česká televize vnutí divákům, koho smí volit a čí hlas "nepropadne", Zajistí tak pokračování politiky pravdy a lásky, kterou prosazuje" řekl Radek Nováček. "Na ty nejméně poslušné pak podají trestní oznámení" dodal Nováček.

Proto se BPI rozhodl bránit a podal na Českou televizi trestní oznámení za manipulaci voleb, které je v příloze této tiskové zprávy. "Chceme věřit, že ledy se snad konečně pohnou a v příštích volbách Česká televize bude donucena poskytnout skutečně rovný prostor všem kandidujícím stranám bez ohledu na zmanipulované výzkumy veřejného mínění", dodal předseda strany David Štěpán.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Volný (JAP): CZEXIT a NATO-OUT

15:05 Volný (JAP): CZEXIT a NATO-OUT

O našem vstupu do EU rozhodlo referendum prostou většinou hlasů, bez jakéhokoliv kvóra. Na vstup do …