Bystřici pod Hostýnem povede Pánek (STAN)

08.11.2014 14:54 | Zprávy

Zastupitelé v Bystřici pod Hostýnem složili slib a zvolili vedení města.

Bystřici pod Hostýnem povede Pánek (STAN)
Foto: Redakce
Popisek: Starostové a nezávislí

Ustavující zasedání Zastupitelstva města Bystřice pod Hostýnem se uskutečnilo ve středu 5. listopadu 2014 v kruhovém sále bystřického zámku. Zúčastnilo se ho všech 21 nově zvolených zastupitelů a několik desítek občanů. Jednání vedl až do zvolení starosty města dosavadní místostarosta Antonín Pařízek a do jeho rukou také zastupitelé skládali svůj slib.

O vedení města rozhodovali zastupitelé v tajném hlasování, pro něž měli k dispozici nové lístky speciálně označené otvory tak, aby byly čitelné i hmatem. Jeden z nových bystřických zastupitelů je nevidomý. Své hlasy ukládali členové zastupitelstva do přenosné schránky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mubph.cz

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nováková (TOP 09): Děti a školy nemohou dál čekat

4:31 Nováková (TOP 09): Děti a školy nemohou dál čekat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke školství