ČSSD odmítá nepravdivé informace MF Dnes o volebním manažerovi

14.12.2016 18:42 | Zprávy

ČSSD odmítá nepravdivé informace deníku MF Dnes, která v dnešním vydání uvádí, že: „vedení ČSSD minulou sobotu potvrdilo, že se Tomáš Prouza stane volebním manažerem strany.“ (MF Dnes, 14. 12. 2016)

ČSSD odmítá nepravdivé informace MF Dnes o volebním manažerovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo ČSSD

Tato informace je nepravdivá. Žádné orgány ČSSD dosud o novém volebním manažerovi nejednaly a v této věci tedy nedošlo k žádnému rozhodnutí. Jakmile bude rozhodnuti, které přísluší Předsednictvu ČSSDD, učiněno, bude ČSSD veřejnost informovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Bc. Martin Bednář, MBA. byl položen dotaz

A co celkové snížení hranice odpovědnosti u mladistvých?

Vzhledem k tomu, čeho se třeba náctiletí kolikrát dopouští, nebylo by na místě, aby se snížila hranice trestně právní odpovědnosti třeba právě na 16? Pak ať i volí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Smutný (KSČM): Moderní otroctví v roce 2025? Tvrdá realita kapitalismu

6:03 Smutný (KSČM): Moderní otroctví v roce 2025? Tvrdá realita kapitalismu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k modernímu otroctví v 21. století