Černoch (Úsvit): Nejsme žádní „smutní čecháčci“!

01.03.2015 17:26 | Zprávy

Sněm ANO podle médií připomíná spartakiádu, ale projev paní Krnáčové, která byla ještě před rokem občankou Slovenska, stál opravdu za to a bude se jistě ještě dlouho citovat.

Černoch (Úsvit): Nejsme žádní „smutní čecháčci“!
Foto: Hnutí Úsvit
Popisek: Marek Černoch, poslanec za Úsvit

„Příběh České republiky je zatím příběhem smutné společnosti, která ztratila energii a zoufale hledá restart“. Nálada a situace ve společnosti dobrá rozhodně není, ale jestli má být tím „restartem“ zavedení špiclování na účtech každého živnostníka, zavedení registračních pokladen, zdražení plynu až o 20%, absolutní moc v rukou jednoho člověka, pak ke zlepšení nálady dojde asi těžko.

Sama paní primátorka Krnáčová by si místo takových prohlášení mohla změnit svá volební hesla na „Prostě, Blanku neotevřeme“ nebo „Prostě se vraťte k papírovým jízdenkám“. Je pravdou, že to „zdědila“, ale..šla do komunální kampaně v Praze s tím, že chce být primátorkou a musí mít tedy zodpovědnost. To se jí zatím nedaří a místo toho mluví o „smutné české společnosti“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Marek Černoch

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konečná (KSČM): Atentát na Kirka. Odpornost nejhrubšího charakteru

20:06 Konečná (KSČM): Atentát na Kirka. Odpornost nejhrubšího charakteru

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k atentátu na Charlieho Kirka.