Černochová (ODS): Ostatní bezpečnostní hrozby pro naši civilizaci z ničeho nic nezmizely

29.10.2020 19:40 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k vražedným útokům ve Francii

Černochová (ODS): Ostatní bezpečnostní hrozby pro naši civilizaci z ničeho nic nezmizely
Foto: osobní archiv
Popisek: Jana Černochová

Dnešní série odporných vražedných útoků ve Francii dokazuje, že samozřejmě nečelíme jen pandemii, ale že ani ostatní bezpečnostní hrozby pro naši civilizaci z ničeho nic nezmizely. Nesmíme na to zapomínat a musíme se na ně neustále připravovat.

Není tomu ani čtrnáct dní, co byl ve Francii zavražděn středoškolský učitel Samuel Paty a dnes je tu další a další teroristický útok, opět nožem a ještě brutálnější a zákeřnější. Nesmíme vůči tomu zůstat nevšímaví a bezbranní.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Nová vláda není jmenována

V tisku,kuloárech se objevují různá jména kandidátů na ministry. Který z těchto návrhů by byl pro Vás přijatelný ? děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štěpánek (Trikolora): V zahraničí drtivě zvítězila pětikoalice

18:02 Štěpánek (Trikolora): V zahraničí drtivě zvítězila pětikoalice

Vzpomínáte kolik času, jaké úsilí, kolik politického kapitálu strany končící vládní koalice nainvest…