Plukovník Stehlík toho udělal pro veterány a odbojáře nejen druhého, ale i třetího odboje, v posledních desítkách let opravdu hodně. Je důležité, aby byl ředitel odboru pro válečné veterány i nadále voják, který bude erudovaný, který bude požívat úcty a důvěry vojáků a veteránů. To je ale jen těžko představitelné, když by byla tato pozice zcivilněna. Považuji to za velmi nešťastný krok. Minulý týden jsme proto na jednání výboru pro obranu s dalšími kolegy napříč politickým spektrem přijali usnesení, jímž jsme vyzvali ministra obrany, aby byla struktura Odboru pro válečné veterány zachována ve stávající podobě, včetně obsazení pozice jeho ředitele.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

_profil_top.jpg)