Černochová (ODS): Po bitvě o navrácení deseti miliard přijde Ministerstvo obrany kvůli vlastní neschopnosti o půl miliardy

08.04.2021 20:45 | Zprávy
autor: PV

Prohlášení předsedkyně sněmovního výboru pro obranu

Černochová (ODS): Po bitvě o navrácení deseti miliard přijde Ministerstvo obrany kvůli vlastní neschopnosti o půl miliardy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Černochová

Pravomocné rozhodnutí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) o udělení více než půlmiliardové pokuty Ministerstvu obrany za pochybení při zakázce na nákup víceúčelových vrtulníků je pohromou pro obranný rozpočet a naše ozbrojené síly. Bez ohledu na to, zda bude následovat soudní proces, a bez ohledu na jeho výsledek, je zjevné, že odmítnutí námitky jednoho z uchazečů proti výsledku tendru bylo zásadní chybou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jan Lipavský byl položen dotaz

Výhružky Zelenského

Co říkáte na to, jak Zelenský vyhrožoval Orbánovi? Já chápu, že je naštvaný, možná už i vyčerpaný, ale nemyslíte, že to přehnal? Paradoxně tím nahrává podle mě protistraně a jen si tím uškodí. Nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib (Piráti): Budeme bránit občanskou společnost před nájezdy tady těch barbarů

12:12 Hřib (Piráti): Budeme bránit občanskou společnost před nájezdy tady těch barbarů

Projev na 12. schůzi Poslanecké sněmovny dne 13. března 2026 k zákonu o kontrole financování nezisko…