Černochová (ODS): Veterány nemá řešit voják? Od kdy a proč?

10.11.2019 15:02 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k personální změně organizační struktury Ministerstva obrany

Černochová (ODS): Veterány nemá řešit voják? Od kdy a proč?
Foto: osobní archiv
Popisek: Jana Černochová

V úterý a ve středu máme výbor pro obranu a budeme se ptát i na tuto nepochopitelnou a účelovou personální změnu organizační struktury MO.

Plukovník Stehlík toho udělal pro veterány a odbojáře, nejenom druhého, ale i třetího odboje, v posledních desítkách let opravdu hodně. A teď má být odejit z ministerstva, protože veterány nemá řešit voják? Od kdy a proč? Jestli mu nechtěli prodloužit závazek, měli mu to říct rovnou, ale schovávat se za organizační změnu a “zcivilnění” tohoto vojenského místa je zbabělé a podlé. A Eda Stehlík by byl blázen, když by se do takto účelového výběrového řízení přihlásil jako “civil”!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Kolář nikde nebyl, nikam nejezdí, jen prezidentovi vyřizuje SMS komunikaci

13:12 Mašek (ANO): Kolář nikde nebyl, nikam nejezdí, jen prezidentovi vyřizuje SMS komunikaci

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Petru Kolářovi na Pražském hradě.