Chalupa (ANO): Do kategorie majetková křivda spadají pouze restituce, a nebo i exekuce?

14.01.2019 20:01 | Zprávy

Exekuce, zlodějny za bílého dne posvěcené předchozími zákonodárci. Problém nejen právní, ale navýsost etický, morální a společensky naprosto devastujicí

Chalupa (ANO): Do kategorie majetková křivda spadají pouze restituce, a nebo i exekuce?
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Bohuslav Chalupa, poslanec ANO

Už jsem se nedávno k této problematice vyjadřoval, tož krátce:

MF ČR: „Z analýz a diskusí vyplynulo, že hlavní příčina problémů zadlužených lidí, přičemž zhruba 890 tisíc osob je v exekuci, nespočívá ve výši úroků, ale v tom, že v minulosti byla oblast úvěrů velmi málo regulována. Zákony umožňovaly, aby se dlužná částka navyšovala o vysoké smluvní sankce a nepřiměřené odměny advokátů, exekutorů a podobně, což mělo za následek ohromný nárůst příslušenství nesplácených dluhů“.

I.

Pak se ptám zákonodárného sboru (poslanců) - Jakým způsobem bude řešit tyto doslova MAJETKOVÉ KŘIVDY, jinými slovy zlodějny za bílého dne posvěcené předchozími "zákonodárci". 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Prezident a Ústava

Tvrdíte, že prezident nejedná protiústavně. Kde je Ústavě uvedeno, že má prezident právo zasahovat do programového prohlášení vlády, což chce? Děkuji za odpověď Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Felcman (Zelení): Liberec se zadluží o dalších 700 milionů. Zbytečně

23:08 Felcman (Zelení): Liberec se zadluží o dalších 700 milionů. Zbytečně

Při projednání rozpočtu města Liberec na rok 2026 poukázal klub Liberec otevřený lidem na příčiny to…