Chalupa (ANO): Jak pukají vředy

25. 7. 2018 13:48

Zvláštní je, že za těmi skutečně výživnými svinstvy a korupčními skandály vždy vyčuhuje nějaký "zkušený", "ctihodný" právník, či přímo v jistých kruzích vysoce uznávaná VIP právní kancelář.

Chalupa (ANO): Jak pukají vředy
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Bohuslav Chalupa, poslanec ANO
reklama

ANO, vředy začínají praskat, smrad, hnus a hnis minulých desetiletí se řine ven, kam se jen člověk podívá (kauza "H-Systém" je v tomto smyslu pouze jedním z mnoha podobných případů) počínaje předraženými zakázkami, devastací obrany a bezpečnosti, děsivým úpadkem vzdělávacího systému jehož jedním z důsledků jsou i ony ostudné opsané diplomky, zákonem akceptovatelné rozkrádání na základě velmi šikovně vybudovaného či upraveného legislativního systému, beze zbytku využívaného k obhajobě darebáků a evidentních, selským rozumem jasně rozpoznatelných lumpáren. Doba je poznamenána ztrátou věrohodnosti k politikům obecně, stačí se podívat na přenosy z jednání Poslanecké sněmovny, která by měla být vrcholem politické kultury, úctyhodnosti a autority.

Jsme svědky stále hlubšího úpadku vlastenectví, jež je multikulti a hermafroditními šílenci nazýváno nacionalismem. Společnost je rozdělena na ty správné, slušné, kteří už i demokracii dělí na správnou a slušnou a na tu špatnou, podle kterých demokracie už není principiálně vládou svobodných občanů, ale vládou těch kteří jsou samozvaně svědomím národa (?!) - a na ty druhé, póvl, který ale kupodivu ctí jisté základní principy, úctu k naší historii a předkům se vším co k tomu patří. Ztrácí se vzájemná úcta a naopak projevem společenského postavení, nadřazenosti je obecná vulgarita. A v tomhle bordelu se, kupodivu ještě stále snažíme vychovávat své děti, jako vzdělané poctivé a rovné jedince... Ti náctiletí si ale možná, když to vidí a slyší, už jen klepou na čelo.

Výsledkem pak je nejen pocitový stav u nás (a prosím nezaměňovat za vlastnictví mobilů, plné lednice a dovolené za mořem v rákosí) ale i celkový stav současné Evropy, do které jsme kdysi s nadějí vstupovali. 

A víte co je zvláštní? Zvláštní je, že za těmi skutečně výživnými svinstvy a korupčními skandály vždy vyčuhuje nějaký "zkušený", "ctihodný" právník, či přímo v jistých kruzích vysoce uznávaná VIP právní kancelář... Tož tak.

Převzato z profilu.

Ing. Bohuslav Chalupa

  • BPP
  • kanidát do Senátu ve volebním obvodě č.60 Brno-město
  • kontrolní výbor

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vrecionová (ODS): Evropský parlament schválil novou Společnou zemědělskou politiku

6:34 Vrecionová (ODS): Evropský parlament schválil novou Společnou zemědělskou politiku

Komentář na facebookovém profilu k rozhodnutí Evropského parlamentu o Společné zemědělské politice.