Chalupa (ANO): Migranti útočili a politici jako obvykle neudělali nic

27.07.2018 15:03

Zrušme armády, policisty, zrušme hranice, přestaňme mluvit o vlastenectví, přestaňme se honit za umělou inteligencí a robotikou - úplně postačí si zakoupit si Korán a naučit se jej nazpaměť.

Chalupa (ANO): Migranti útočili a politici jako obvykle neudělali nic
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Bohuslav Chalupa, poslanec ANO
reklama

Zhruba 600 migrantů ve čtvrtek proniklo z Maroka do severoafrické španělské enklávy Ceuta. Enklávu odděluje od marockého území dvojitý šest metrů vysoký plot zakončený ostnatým drátem, který má podobným průnikům zabránit. Migranti útočili nehašeným vápnem a zápalnými lahvemi či sprejovými lahvemi s hořlavými látkami, které sloužily jako podomácku zhotovené plamenomety.

Z patnácti zraněných policistů jich pět hospitalizovali s popáleninami v obličeji a na rukou. Z třiceti zraněných migrantů bylo jedenáct hospitalizováno s řeznými ranami a zlomeninami kostí po pádu z plotu.

Jen zázrakem nejsou mrtví na naší straně - ZATÍM, protože s jídlem, jak známo, roste chuť, zvláště je-li podáváno zdarma, v předklonu a na střibrném podnose (a co se dělo nebarevným obyvatelům v JAR víme, že?).

Plně oprávněná a legální ochrana vlastního území, hranice, suverenita vždy (tedy dokud se někdo z celé psedohumanity a multikulti osvícení totálně nepomátl) fungovala takto: 1) STŮJ!, za 2) STŮJ NEBO STŘELÍM, za 3) VÝSTŘEL

Pokud politici nemají odvahu si to přiznat a nařídit příslušná opatření, pak všechny ty řeči o kolektivní obraně, NATO, evropských bezpečnostních silách, Frontexu, ty miliardy na zbrojení a bezpečnostní opatření, ty stohy potištěného papíru s různými (námi těžce a draze zaplacenými) studiemi, strategiemi, bílými nebo černými knihami, koncepcemi, politikami bezpečnosti, audity atp. jsou úplně, ale úplně na H***O! Pak zrušme armády, policisty, zrušme hranice, přestaňme mluvit o vlastenectví, přestaňme se honit za umělou inteligencí a robotikou - úplně postačí si zakoupit si Korán a naučit se jej nazpaměť. A VYMAŽME SLOVO "BUDOUCNOST" Z NAŠEHO SLOVNÍKU. Je to drsné, syrové ale pravdivé...

Kdyby se takto chovali IZRAELCI, už dávno by byli jen historickou zmínkou v tlustých knihách!

Převzato z profilu.

Ing. Bohuslav Chalupa

  • BPP
  • kanidát do Senátu ve volebním obvodě č.60 Brno-město
  • kontrolní výbor

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hroch (Jihočeši): Modernizace Jihočeské vědecké knihovny za 168 milionů je u konce

10:01 Hroch (Jihočeši): Modernizace Jihočeské vědecké knihovny za 168 milionů je u konce

Díky nové přístavbě na Lidické třídě získala zázemí pro více než 100 tisíc titulů.