Chalupa (ANO): Naši KRYSAŘÍCI a jejich falešná flétnička - strašení

10. 5. 2019 12:49

Naši krysaříci se bojí, že budeme volit podle svého rozumu, že bychom si mohli dovolit volit jinak, než si narcistní pseudodemokrati přejí a žádají. Bojí se, že bude zachována demokracie ve své nejčistší podobě.

Chalupa (ANO): Naši KRYSAŘÍCI a jejich falešná flétnička - strašení
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Bohuslav Chalupa, poslanec ANO

Je tu určitá skupina mých, vašich spoluobčanů, kteří v různých profesích – novináři, redaktoři, bývalí diplomaté, též bývalí pornoherci, herci a zpěváci, principálové, experti na to či ono, akademici i takzvaní politici - znich pak doslova komická Partička Drahých (i pro daňového poplatníka), do sebe zaLáskovaných senátorů - projevují vždy před volbami, u kterých trvale klesá politický potenciál „tradičních politických stran“, doslova merkelovsky dojemnou mateřskou péči a obavu o naši demokracii a naši svobodu rozhodování.

Projevují až vlezlou péči o to, aby náš rozum nebyl ovlivňován něčím nepatřičným, nesprávným, nebezpečným –  nechtěným.  Ale jde spíše o obavu Krysaře, jenž se obává, že jeho falešné pískání na flétničku nebude mít onen kýžený efekt a najde se jen málo krys ochotných jít za nám tupě v průvodu do řeky a dobrovolně se utopit.

Naši krysaříci se bojí, že budeme volit podle svého rozumu, že bychom si mohli dovolit volit jinak, než si narcistní pseudodemokrati přejí a žádají. Bojí se, že bude zachována demokracie ve své nejčistší podobě.

Straší nás Ruskem - tedy nikoliv politickým islámem, upadající rolí islamizující se Evropy, nikoliv nekompetencí Evropské komise či přízemněji – důvody našich trvale nízkých platů a důchodů, upadající úrovní našeho vzdělávacího systému, dlouhodobými podceněním a vykrádáním naší obrany a bezpečnosti, podceněním řady definitivně perspektivních oborů, „chvostovou“ pozicí ČR v různých celosvětově vyhodnocovaných parametrech - tabulkách…

Straší nás tou skutečně největší hrozbou ve Sluneční soustavě a okolí několika desítek parseků – Ruskem a jeho  schopností nám provést, považte na dálku, lobotomii…

Tedy jen za sebe – samozřejmě, protože je nutné mít vícezdrojové informace, že zaznamenávám i různé podivuhodné „informace, "zprávy", postoje a „názory“... tedy skupinu informací, které si pracovně označuji jako hovadiny.

Ale pozor – hovadiny hrne do éteru nejen Rusko, ale velmi zdatně mu sekunduje i Německo, i USA, i Británie, Francie a další a! opět pozor! – a velmi často i naši Krysaříci. 

Podstatné je (aniž bych se chtěl dotknout zduřelého sebevědomí Krysaříků, kteří jediní mají patent na rozum) že na ventilované blbosti a nesmysly si každý průměrně vzdělaný člověk udělá poměrně rychle jasno a odbyde to poklepáním na čelo. Nejpodstatnější ale je, že tyhle hovadiny mne a mé blízké neohrožují ani na životě, ani na psychickém zdraví.

Ing. Bohuslav Chalupa

  • ANO 2011
  • ex-poslaen PSP ČR, konzultant obrana a bezpečnost

Co mne jako občana České republiky ohrožuje?

Skutečné důsledky konání Bruselských vůdců a zákulisních loutkovodičů typu p. Soroshe. Ohrožuje mne rozhodování Evropské komise, reálné konání party 3M - Merkelové, Mogherini a Macrona a dalších přežitých, v minulé době zkostnatělých politiků. Děsí mne ne Rusko, ale naše obecná obranná a bezpečnostní nekompetence a bezradnost lidí, sedících v Evropské komisi. Bude velmi složité označit tato má slova jako fake news – vše lze na konkrétních příkladech fakticky doložit.

Stačí se podívat na celkovou situaci v Evropě, zavírání demokraticky volených politiků ve Španělsku (Katalánsku), označování nepohodlných politiků za xenofoby, extremisty a rasisty, neschopnost podstoupit férovou politickou soutěž, vyhazují se ministři různých vlád, protože se často i omylem prořekli a vyslovili nahlas to co je pod přísnou cenzurou, ve Francii hnutí Žlutých vest, po Evropě se pohybují desítky tisíc migrantů (s významným procentem Evropě bezpochyby přínosných džihádistů) o nichž nikdo nic neví!....nefunkční návratová politika pro zajištění návratu těch, kteří tu vůbec neměli být, eskalující terorismus, totálně nechráněná hranice Shengenu, stav ozbrojených sil jednotlivých národních států, neexistující Civilní ochrana a obrana pro 600 milionů postupně odzbrojovaných a oblbovaných lidí, ztráta autority EURa, fatální zadluženost řady zemí Eurozóny, ze strany mocných zemí arogantní neplnění a porušování toho, co si EU sama ustanovila (např. Mastrichtská kritéria, "Dublin", "Lisabon"), pro ovládnutí Evropského parlamentu přichystaný krizový "demokratický" hlasovací parní válec Německa a Francie, naprosto chaotický politický a ekonomický vztah k našemu spojenci USA jehož prezidenta Krysaříci veřejně tituluji jako magora, nemluvě o vztahu k Rusku a Číně, směšná, účelová a pokrytecká sankční politika vůči Rusku ale nikoliv proti Saudům, ponechání Ukrajiny jejímu osudu, naše energetická, potravinová a jiná nesoběstačnost atd.atd...... 

A čím nás Krysaříci fakticky straší (velmi stručně)? 

Rusko je dnes země se svými potížemi, s necelými 150 miliony obyvatel, země která na obranu vydává cca 60 – 90 miliard USD.

A teď jak jsme na tom my, Západ – respektive společenství národů ve velmi výhodném geografickém rozložení na glóbu – jsme v planetárním měřítku nesmírně bohatí, čítáme 600 milionů obyvatel, pokud započítáme i USA, pak se dostáváme k cca 1 miliardě. Toto naše společenství vydává na zbrojení (včetně USA) cca jednu miliardu USD.

Krysaříc, dochází vám, s čím nás to vlastně pořád strašíte – nebuďte směšní  – ale chápu, že vás toto strašení i velmi dobře živí – otázkou je jen kdo a proč vás živí… Mimochodem – mě Rusko ani Čína neživí…

Tož pokud si mohu dovolit vám něco doporučit - věnujte mnohem méně pozornosti Rusku, protože pro nás, pro Západ, tím co děláte, děláte doslova „medvědí službu“ – a nežeňte svět do záhuby. Děkuji.

A pokud, tak se věnujte nám, naší situaci, našim vlastním problémům a skutečným hrozbám, ju?

(převzato z Profilu)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Michálek (Piráti): Státní zástupci budou moci být odvoláni pouze v kárném řízení

20:21 Michálek (Piráti): Státní zástupci budou moci být odvoláni pouze v kárném řízení

Předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek dnes uspořádal kulatý stůl k zárukám nezávislosti …