Chalupa: Omyl pana předsedy vlády Babiše ohledně Wieserova domu v Terezíně

03.08.2020 14:33 | Zprávy
autor: PV

Uvedu "omyl" pana premiéra na pravou míru: Objekt objevili můj bratr Pavel Chalupa a jeho kolega pan Šimon Krbec... zakladatelé a provozovatelé "Centra studií genocid, Terezín".

Chalupa: Omyl pana předsedy vlády Babiše ohledně Wieserova domu v Terezíně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec Bohuslav Chalupa

Článek byl převzat z Profilu Ing. Bohuslav Chalupa - OMYL pana předsedy vlády A.Babiše ohledně Wieserova domu v Terezíně

Umí si někdo představit zásadnější pietní památku na HOLOCAUST světového významu než je Velká a Malá pevnost Terezín?! UVEDU "OMYL" PANA PREMIÉRA NA PRAVOU MÍRU:objekt objevil můj bratr Pavel Chalupa a jeho kolega pan Šimon Krbec - zakladatelé a provozovatelé "CENTRA STUDIÍ GENOCID, Terezín",kteří se po dobu několika let snaží udělat maximum pro záchranu Velké pevnosti!...zatím marně.

Vzhledem k tomu, že jsem byl jako poslanec delegován i do meziresortní komise pro záchranu Terezína (ze které jsem nebyl odvolán), obrátil se bratr i na mne, jako na poslance s informací nejen o katastrofálním stavu "Wieserova domu", ale i katastrofálním stavu budov tzv. Velké pevnosti.

Na základě těchto informací a osobní návštěvy areálu jsem - tehdy ministra financí - osobně informoval a v podstatě přesvědčil k osobní návštěvě Terezína. A je pravdou, že pan ministr Babiš tuto inspekci provedl a s ohledem na situaci skutečně poskytl obci Terezín potřebnou podporu.Pozn.: pane Prchale a pane Vořechovský - Vy přece víte dobře jak se věci mají.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dálniční známka

Dobrý den, pane Kolovratníku. Vy jste sice dali stopku zdražování dálničních známek, ale upřímně, přijde vám současná výše vzhledem k tomu, v jakém stavu dálnice máme adekvátní? A co mě zajímá ještě víc, proč si nemohu koupit známku na půl roku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Niedermayer (TOP 09): Takové zadlužení si nemůžeme dovolit

22:33 Niedermayer (TOP 09): Takové zadlužení si nemůžeme dovolit

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k rozpočtové politice Babišovy vlády.