Chalupa: Quo vadis, Evropo?

05.02.2020 13:19

...a Evropa se opět stane hrozbou pro jiné globální mocenské bloky

Chalupa: Quo vadis, Evropo?
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Bohuslav Chalupa, poslanec ANO

Evropské národy mají několik možností do budoucnosti.

Podle mého máme k dispozici jen dvě základní:

1) Evropské národy najdou společnou řeč jako svobodné, suverénní národy, které navzájem nejen respektují, ale i všemožně podporují svou různorodost, specifika ekonomik, svých kultury, právních systémů, historie, tradic a zkušeností....jako skutečně rovní s rovnými, bez doslova zprivatizované mocensko-politické byrokracie...DOBROVOLNĚ!

Taková Evropa bude znovu onou Evropou, která vytvořila hodnoty západního, demokratického civilizačního okruhu, Evropou, která byla hnacím motorem společenské i technologické evoluce.

Jen taková Evropa pak může hrát svou doposud nezastupitelnou roli v globálním prostředí a může být férovým soupeřem (v tom dobrém slovy smyslu) nově se formujícím velmocenským subjektům, může být oním uskupením moderujícím snížení existující eskalace napětí, další etapu odzbrojování, podporující partnerství mezi "Západem" a "Východem" a samozřejmě významně přispívat k řešení i těch globálních problematik, které nejsou dílem našeho živočišného druhu, ale jsou projevem moci přírody.

Pozn.: různorodost je zárukou evoluce, zárukou přežití, neb sama příroda se s monokulturami vyrovnává velmi rychle a drasticky...

nebo

2) Nejednotné Evropské národy se jednotlivě, tím či oním způsobem, pod různými tlaky (ekonomickými, politickými, mediálními...) sofistikovaně, nicméně projektově vyvíjenými "politickými sociálními inženýry" v různém čase, nechají nakonec (podle předem pečlivě připraveného projektu) systémově a v konečném důsledku "NAJÍT" společnou řeč - jako do budoucna již nesvobodné národy IV. říše pod velením nového Fuhrera/Mao Ce Tunga/Mohameda.

Tento PROJEKT nutně nemusí reprezentovat pouze jedna zešílevší osoba, ale TŘEBA "nějaká" oranžovo-černo-zeleno-hnědá culící se KOMISE a KOMISAŘI pod totální kontrolou jedné nebo dvou zemí rovnějších mezi rovnými....třeba Německa a Francie, které "demokraticky" vytváří v navenek demokratickém Evropském parlamentu zcela nedemokratické hlasovací KLADIVO NA skutečnou DEMOKRACII - na zbytek národních států - členů EU.

Důsledek?

Během několika let tu budeme žít v prostředí šílené kombinace komunistických ideálů, politického islámu a mocenských fašistických nástrojů k jejich prosazování - už bez šance se efektivně vzepřít...

...stejné "montérky", stejné potraviny, stejně srovnané ve stejných regálech, stejné dějiny a historie, stejné burky, jednotný vzdělávací systém, stejné mobily, stejná džizja, stejný právní systém - Šáarija, několik málo - ale stejných elektromobilů, stejné (kontrolované) myšlení, stejní nařízení nepřátelé...

...a Evropa se opět stane hrozbou pro jiné globální mocenské bloky

....a taková situace s největší pravděpodobností vyvolá další, tentokrát už definitivní světový konflikt (viz historie)

Myslíte si že je to jen sci-fi?

(převzato z Profilu)

Ing. Bohuslav Chalupa

  • BPP
  • kanidát do Senátu ve volebním obvodě č.60 Brno-město
  • kontrolní výbor

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šafránková (SPD): Vláda Petra Fialy má silně asociální charakter

15:18 Šafránková (SPD): Vláda Petra Fialy má silně asociální charakter

Nová vláda ODS, TOP 09, KDU-ČSL, hnutí STAN a Pirátů se chová v oblasti sociální politiky hůř, než p…