Cvalín (KSČM): Andrej Babiš veřejnosti nepřizná, proč skutečně šel do politiky?

25.07.2015 6:28 | Zprávy
autor: PV

Ministr financí Babiš si pochvaluje rozsudek nad bývalým poslancem a hejtmanem Davidem Rathem. Prý že kvůli takovýmto lidem šel do politiky.

Cvalín (KSČM): Andrej Babiš veřejnosti nepřizná, proč skutečně šel do politiky?
Foto: Archiv PC
Popisek: Petr Cvalín

Je škoda, že ministr Andrej Babiš veřejnosti nepřizná, proč skutečně šel do politiky. Do vrcholné politiky vstoupil, aby si ještě více upevnil a rozšířil moc ekonomickou a posvětil ji mocí politickou. Andrej Babiš vnesl do tuzemské politiky nový prvek. A to oligarchizaci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Zbyněk Linhart byl položen dotaz

Vlajka

Proč slovo česká u vlajky dáváte do uvozovek? Vždyť to je přeci česká státní vlajka a nikdo tím nezpochybňuje, že je součástí Česka Morava a Slezsko. Stejně tak se přeci říká české státní symboly.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Demetrashvili (Piráti): Co může vláda dělat víc pro energetickou bezpečnost

21:03 Demetrashvili (Piráti): Co může vláda dělat víc pro energetickou bezpečnost

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zajištění energetické bezpečnosti