DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT: V Evropském parlamentu chceme bojovat za ochranu zvířat a jejich práv

21.03.2019 5:36 | Zprávy
autor: PV

Prohlášení k nadcházejícím volbám do Evropského parlamentu

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT: V Evropském parlamentu chceme bojovat za ochranu zvířat a jejich práv
Foto: DSZ
Popisek: DSZ - Za práva zvířat - logo

Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT (DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT) se rozhodla ucházet o hlasy voličů v nadcházejících volbách do Evropského parlamentu, kde by chtěla bojovat zejména za ochrana zvířat a jejich práv. Ale i za ochranu přírody, životního prostředí, krajiny a kulturního dědictví.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT složila kandidátní listinu ze svých členů a dalších ochránců zvířat, kteří se dlouhodobě aktivně věnují záchraně a ochraně zvířat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

VPN

Dobrý den pane Krutílku, nemáte jako já dojem, že regulace VPN jen potvrzuje, že Brusel chce prostě vermomocí zasahovat do soukromí lidí a šmírovat nás? To už je opravdu jak někde v Číně nebo Rusku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Armáda potřebuje schopnosti, ne účetní triky

9:15 Vích (SPD): Armáda potřebuje schopnosti, ne účetní triky

Debata o obranných schopnostech České republiky musí být vedena realisticky a bez politické propagan…