DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT: Za stranu kandidují čtyři pětiny žen, tj. 84 procent

07.08.2020 16:05 | Zprávy

Prohlášení DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT k podílu žen na svých kandidátkách do krajských zastupitelstev

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT: Za stranu kandidují čtyři pětiny žen, tj. 84 procent
Foto: DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT
Popisek: Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT

Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT doplnila v pondělí 3. srpna 2020 své kandidáty a podala na krajské úřady konečné verze kandidátních listin do krajských voleb.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT konstatuje, že má na svých kandidátních listinách čtyři pětiny žen, tj. 84 %, a 16 % mužů. Věkový průměr kandidátů činí 47 let (u žen 46 let a mužů 51 let). Na kandidátkách je uvedeno 90 % ochránců zvířat bez politické příslušnosti a 10 % členů strany DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT - nejvíce v Plzeňském kraji (22 %).

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT se zúčastní voleb ve všech 13 krajích: Středočeský, Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký, Liberecký, Královéhradecký, Pardubický, Vysočina, Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezký.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT kandiduje v nadcházejících volbách se záměrem bojovat v krajských zastupitelstvech prioritně za ochranu zvířat a jejich práv. Ale současně i za ochranu přírody, životního prostředí, ovzduší, krajiny a kulturního dědictví.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT složila kandidátní listiny ze svých členů, příznivců a z dalších ochránců zvířat, kteří se dlouhodobě a aktivně věnují ochraně a záchraně zvířat nebo se pohybují v oblasti pomoci zvířatům.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT je 20. registrovanou politickou stranou za práva zvířat ve světě, resp. Česká republika je 20. zemí, ve které existuje strana zaměřená primárně na obranu práv zvířat.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Není na čase respektovat výsledek voleb s pokorou k voličům?

Napadlo vás, že takové komentáře jako třeba ten váš k výsledku evropských voleb u nás jen posilují opoziční politiky? Výsledky voleb se logicky nebudou líbit všem, ale proč hned urážet ty, co byli zvoleni a tím vlastně i ty, kteří je volili? Mně třeba přijde, že za úspěchem opozičních politiků stojí...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozvoral (SPD): Podporujeme postoje Maďarska v záležitostech masové migrace do Evropy

6:23 Rozvoral (SPD): Podporujeme postoje Maďarska v záležitostech masové migrace do Evropy

Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) k aktuální politické situaci…