Dobrá volba 2016: Prosím, dejte nám sílu, dejte nám hlas

08.09.2017 13:07

Zájem Čechů o politiku klesá. Příčinou je především chování některých politiků. Mnozí se oddálili od lidí, a zajímají se jen o sebe a o své zájmy. I proto jsme se rozhodli kandidovat v podzimních parlamentních volbách. Jsme Dobrá volba 2016 a máme co nabídnout!

Dobrá volba 2016: Prosím, dejte nám sílu, dejte nám hlas
Foto: Dobrá volba
Popisek: Dobrá volba

Celkem jsme sestavili kandidátky v 11 krajích. V našem týmu jsou odborníci z nejrůznějších oblastí od zdravotnictví až po bezpečnost. Co je ale nejdůležitější, spojuje nás chuť něco změnit a chceme se aktivně zapojit do politického dění.

Jedním z největších podporovatelů strany je v těchto volbách úspěšný podnikatel Pavol Krúpa, který dlouhodobě usiluje o nápravu nepromlčených privatizačních kauz, které asi nejvíce symbolizuje prodej a vytunelování OKD nebo Agrobanky. Z České republiky byly vyvedeny kvůli těmto kauzám desítky miliard korun.  Tyto peníze je potřeba vrátit do státní kasy a použít je na zlepšení kvality životů občanů.

Zajímají nás především vaše názory! V rámci kampaně proto vyrážíme do ulic ptát se vás občanů, co by bylo dobré ve vašich krajích realizovat. Vybrané projekty, na základě vašich podnětů, následně zafinancujeme a skutečně zrealizujeme. Slibovat nestačí…

Více na www.dobravolba2016.cz

reklama

autor: PV

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

Demokracie

Přijde vám demokratické někoho vyloučit ze strany a rozhodovat o tom bez toho, aniž by byl dotyčný na jednání pozván a měl možnost se hájit? A opravdu si myslíte, že to jak se vyjadřuje Svoboda je důvod, proč vám klesají preference? Já teda nevím, ale mě jste zklamali tím, jak nás necháváte na holi...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Bek: Školství jde správným směrem, změny teď musíme odpracovat

7:07 Ministr Bek: Školství jde správným směrem, změny teď musíme odpracovat

Jako ministr školství si vážím toho, že v domácí odborné komunitě existuje poměrně silná shoda na ro…