Dvořák (STAN): Rozšiřování EU brání rostoucí populismus a nacionalismus

15.10.2025 12:07 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k rozšiřování EU.

Dvořák (STAN): Rozšiřování EU brání rostoucí populismus a nacionalismus
Foto: Interview ČT24
Popisek: Ministr pro evropské záležitosti Martin Dvořák

Rozšíření EU je krok správným směrem, ale nebude jednoduchý.

Na konferenci Forum 2000 jsme mluvili o tom, jak proces rozšíření brzdí rostoucí populismus a nacionalismus. Shodli jsme se, že je potřeba víc a srozumitelněji mluvit s lidmi v členských i kandidátských zemích.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Můžete popravdě odpovědět?

Jak je to s tím přidělovaní dotací Agrofertu, vy tvrdíte, že vám dala EU zelenou, Piráti opak. Můžete zveřejnit vysvětlení od orgánů EU jak to je? Jestli nemáte co tajit, tak nevidím důvod tajit ani odpověď z EU.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Dvořák., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseHorký , 15.10.2025 12:34:59
Na konferenci Forum 2000 jsme mluvili o tom, jak proces rozšíření brzdí rostoucí populismus a nacionalismus. Shodli jsme se, že je potřeba víc a srozumitelněji mluvit s lidmi v členských i kandidátských zemích. Mám dojem, že rozšíření EU, brání právě EU sama, tím jak se do všeho montuje, ale pro ty země které tam jsou, žádný přínos to nemá. A kandidáti? Je vidět, že ještě někde mají vlasteneckou vládu a nechtějí být jen poskoky nějakého Lejna. Proč státy nemohou mít svou politiku a proč jim do toho kecají takoví pobudové, co jsou na té konferenci o ničem? Už snad od tohoto falešného "starosty" bude brzy pokoj.

|  6 |  0

Další články z rubriky

Bartoš (Piráti): Babiš couvá a kličkuje

7:04 Bartoš (Piráti): Babiš couvá a kličkuje

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k summitu v Ankaře.