Dvouletý (Soukromníci): Covidová segregace začíná deformovat také křesťanství

21.07.2021 11:30 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke zprávě, že s papežem Františkem se mohou setkat na Slovensku jen plně očkovaní

Dvouletý (Soukromníci): Covidová segregace začíná deformovat také křesťanství
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Dvouletý

Máte právo na svou víru. Proto mne jako katolíka doslova šokují zprávy o tom, že covidová segregace začíná deformovat také křesťanství, tedy samotné základy naši civilizace. Viz zde.

Nechápu, že jsou politici i církev vůbec schopni připustit, že se mše svaté s papežem Františkem mohou účastnit pouze lidé, kteří dokončili své očkování proti Covid-19.

A očekával bych právě od církve, že takovou diskriminaci věřících odmítne jako první. Budu věřit tomu, že se tak i stane.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co by EU měla z toho, kdyby nás zatáhla do války?

Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: Uctěme dnes památku všech obětí

16:02 Premiér Babiš: Uctěme dnes památku všech obětí

Vzpomínka na oběti tragédie na Filozofické fakultě UK, publikovaná na svém veřejném facebookovém pro…