Farský (STAN): Putin ví, že nás nikdy neporazí

19.04.2021 14:04 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k postavení Ruska.

Farský (STAN): Putin ví, že nás nikdy neporazí
Foto: Partie TV PRIMA
Popisek: Jan Farský

Přesně tak.

Jsme pod dlouhodobým tlakem ze strany Putinova Ruska. Putin ví, že nás nikdy neporazí v otevřeném střetu. Snaží se nás rozložit, abychom se porazili sami. Hybridní útoky nejsou tak viditelné a těžko se prokazují. Dezinformace na sociálních sítích, hromadné maily, hacknuté nemocnice atd.. Naši společnost ale rozkládají efektivně.

Mrtví ve Vrběticích, útok, který by se bez vědomí Vladimíra Putina nestal, už nikdo popřít nemůže. K němu jde maximálně mlčet. Což teď dělá prezident, který ale dlouhodobě působí spíše jako součást hybridní války, ale na straně Putina. Novičok, útoky na BIS, rozkrytí agentů atd.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

Proč se navýšení rodičáku opět netýká všech, co ho pobírají?

Proč to navýšení nerozpočítáte třeba i pro ty, kteří mají na mateřskou nárok? Myslím, že v předchozí vaší vládě jste to udělali, pak přišla Fialova vláda, která to navýšení prosadila stejně nespravedlivě, jako vy teď, což jste myslím sami kritizovali. A proč nejste pro pravidelnou valorizaci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Naše suverenita a svrchovanost není na prodej

13:02 Rajchl (PRO): Naše suverenita a svrchovanost není na prodej

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke vztahu s německou AfD.