Felcman (Zelení): Oprava chyby městu přinesla 1,5 milionu

23.05.2023 21:03 | Tisková zpráva
autor: PV

Jak je pečlivá a důsledná kritika opozice důležitá, to se opět ukázalo na liberecké radnici. Zastupitel Jindřich Felcman (Zelení/Liberec otevřený lidem) opravou chyby ve smlouvě města s developerem zajistil do městské pokladny o 1,5 milionu korun navíc.

Felcman (Zelení): Oprava chyby městu přinesla 1,5 milionu
Foto: Zelení
Popisek: Zelení

Od ledna minulého roku má město Liberec vydané tzv. Zásady pro spolupráci s investory na rozvoji veřejné infrastruktury statutárního města Liberec. Tento dokument stanoví jasné podmínky, jak mají stavebníci a developeři přispívat na rozvoj infrastruktury, související s jejich výstavbou, ať už jde o chodníky, parky či navyšování kapacit školek a škol.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

ČT 1 bez dotací nepřežije proč?

Prosím o vysvětlení, proč by nedívatelná televize, která tolik manipulovala a dosud manipuluje podivnými a lživými politickými názory měla přežívat jinak, než všechny ostatní televize, které živí a uživí reklamy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Vojtěch: Politika deficitních úhradových vyhlášek byla prostě chybná

23:08 Ministr Vojtěch: Politika deficitních úhradových vyhlášek byla prostě chybná

Projev na 5. schůzi Poslanecké sněmovny dne 28. ledna 2026 k zákonu o pojistném na veřejné zdravotní…