Folwarczny (ODS): Budoucí podnikatelé se učí v nově zrekonstruované škole

01.12.2019 13:06 | Zprávy
autor: PV

Budova Střední školy podnikání a služeb v Ostravě-Porubě se dočkala rekonstrukce za více než 12 milionů korun. Díky investici z rozpočtu Moravskoslezského kraje budova dostala nová okna, je zateplená a má zrekonstruovanou střechu.

Folwarczny (ODS): Budoucí podnikatelé se učí v nově zrekonstruované škole
Foto: ods.cz
Popisek: Stanislav Folwarczny (ODS)

Střední škola podnikání a služeb má v ulici Příčná dvě budovy spojené krčkem a odloučené pracoviště v ulici Polská v Ostravě. Rekonstrukce se týkala hlavní budovy v Příčné ulici a spojovací chodby, která vede nad vozovkou ulice Ľudovíta Štúra. 

„Moravskoslezský kraj opravuje své budovy kontinuálně, Střední škole podnikání doporučil rekonstrukci energetický audit. Díky opravené střeše, zateplení a novým oknům je na školu hezčí pohled, taky spoléháme na úspory na energiích. Součástí projektu byla také rekonstrukce vstupu do budovy a celková rekonstrukce spojovací chodby mezi hlavní budovou A a budovou B,“ řekl náměstek hejtmana kraje pro finance, investice a majetek Jaroslav Kania a dodal, že byla také provedena sanace nosných pilířů, na kterých spojovací krček stojí. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Lékaři

Já si lékařů vážím a nemají to snadné. Už samotné studium a ta zodpovědnost. Na druhou stranu dost jistě vlivem médií sledujeme případy, kdy došlo k nějakému pochybení na straně lékařů. Je tak na jejich nahrávání opravdu něco tak špatného a nepochopitelného? Já teda mám s lékaři dobrou zkušenost, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Krutáková (STAN): Kdy už ponese Macinka odpovědnost?

9:03 Krutáková (STAN): Kdy už ponese Macinka odpovědnost?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministru Macinkovi.