Většina lidí totiž těžce vydělává své peníze, horko těžko splácí úvěry, nedostává miliardové dotace od státu a nemá nedaněný příjem z vydání vlastních dluhopisů.
Protože však vládní koalice považuje podnikající živnostníky a malé podnikatele za příživníky a podvodníky, zavedla EET. Když už ale sáhli po takovém restriktivním opatření, proč jej doprovází tak obrovská byrokratická zátěž? Zavedením EET nebyl nijak zjednodušen systém a regulace podnikatelské činnost. Nadále zůstaly všechna hlášení, potvrzení, kontroly a revize. Nadále zůstaly všechny vyhlášky. Stát pouze přenesl svoji kontrolní povinnost na živnostníky a podnikatele a ještě je nechal vše zaplatit.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Záhada daru
Zabývá se někdo otázkou, proč, když někdo chce darovat peníze státu, tak jde zrovna za ministrem spravedlnosti a ne třeba za ministrem financí nebo premiérem? A jak je možné, že se dary neprověřují a neschvaluje je minimálně celá vláda? Mně to celé zavání korupcí. Jak to vidíte vy? A ještě k tomu pů...
Další články z rubriky

6:09 Vích (SPD): Opět problém s migrací z jihu. Řecko se musí bránit samo
Nelegální migrace do EU opět sílí. A v Bruselu je pohoda, čeká se na účinnost Migračního paktu, kter…
- 13:09 Mašek (ANO): Hrozby zvenku kryjí svinčík uvnitř
- 12:12 Premiér Fiala: ČR a Británie posílí spolupráci v jaderné energetice
- 11:17 Štefec (Trikolora): Německo nám reparace nikdy nevyplatilo
- 10:21 Rajchl (PRO): Fico vyškolil Fialu v diplomacii
- 9:15 Lachnit (ANO): Řetězce, slevy, finty. Dávejte si bacha