Gabriel: Pánové Štylere a Stropnický mladší, když vás ovládne nenávist...

27.07.2015 18:47

Ing. Kábrt byl vybrán výběrovou komisí a následně Radou hlavního města Prahy jmenován ředitelem odboru územního rozvoje hl. m. Prahy. Logické. Vybrán byl z několika kandidátů na základě výběrového řízení. Opět správné a logické. A dále….?

Gabriel: Pánové Štylere a Stropnický mladší, když vás ovládne nenávist...
Foto: ODS
Popisek: Jan Gabriel, zastupitel MČ Praha 11

Pánové Štylere a Stropnický ml., když Vás ovládne nenávist,...
...prozradíte na sebe hodně

Ing. Kábrt byl vybrán výběrovou komisí a následně Radou hlavního města Prahy jmenován ředitelem odboru územního rozvoje hl. m. Prahy.  Logické. Vybrán byl z několika kandidátů na základě výběrového řízení.  Opět správné a logické.  A dále….? Strhla se mela, která odhaluje lidské charaktery, ukazuje nejnižší lidské pudy a zároveň nám předestírá, že slova některých rádoby politiků byla jen a jen lží.

Výše uvedení pánové Štyler a Stropnický ml. zpochybňují vše. Odborné kvality uchazeče, kterého vybrala komise, komisi, která vybrala, výběrové řízení, ale dokonce tedy to, co hlásali před volbami: na odborná místa patří odborníci, nikoli kamarádi, výběrová řízení jsou nedotknutelná. Dle všeho se vybraný odborník nehodí? Nebo snad nenávist zastínila pánům mozek? Začínám mít obavy, jak asi probíhají výběrová řízení na Praze 11 na vedoucí místa jednotlivých odborů. Že by hlavním kriteriem byla politická vhodnost zájemce? Pravdou je, že jedním vedoucím odboru ÚMČ Praha 11 byl krátce po zvolení do zastupitelstva hned vybrán zastupitel za ANO Praha 11 (následně se vzdal místa v zastupitelstvu). V tomto kontextu zajímavé.

A závěr: Určující by mělo být vzdělání, případná koncepce, odborné kvality. Nikoli to, co na uchazeče naplive politik. Už vůbec ne politik, jehož jedinou ambicí je bořit a ničit. Ředitel odboru je úředník, který se musí při výkonu své práce řídit platnými zákony, platnými vyhláškami a paragrafy. Z čeho máte tedy pánové strach? Že je to odborník, který vám uvidí do karet???  Nebo jde Vaše nenávist tak hluboko, že člověk, který vás odborně „strčí do kapsy“ a na vše vám nekývne, Vám prostě lidsky vadí a nejste schopni unést, že jsou lidé chytřejší, vzdělanější a daleko více odborníky na tu kterou problematiku, než jste Vy? 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Výkonná rada ODS nesouhlasí s návrhy na stažení českých vojáků z Afghánistánu

22:48 Výkonná rada ODS nesouhlasí s návrhy na stažení českých vojáků z Afghánistánu

Usnesení Výkonné rady ODS ze dne 23. října 2018