Hadrava (ANO): Granty jsou součástí systému prevence kriminality v hlavním městě

04.09.2015 12:58

Praha vyhlašuje grantové řízení pro oblast prevence kriminality. Pravidla pro městský program prevence kriminality na rok 2016 schválila ve středu Rada hl. m. Prahy. Předpokládaný objem finančních prostředků na granty pro oblast prevence kriminality je 12 milionů korun, konečná částka bude známá po schválení rozpočtu na rok 2016.

Hadrava (ANO): Granty jsou součástí systému prevence kriminality v hlavním městě
Foto: Praha.eu
Popisek: Primátorka Adriana Krnáčová a radní Libor Hadrava

„Granty jsou součástí systému prevence kriminality v hlavním městě, jehož cílem je snižování rozsahu a závažnosti kriminality, minimalizace podmínek umožňujících páchání kriminality a v neposlední řadě zvyšování pocitu bezpečí občanů a návštěvníků Prahy,“ připomněl radní Libor Hadrava.

O grant se mohou ucházet nestátní neziskové organizace, Městská policie hl. m. Prahy, městské části hl. m. Prahy, organizační složky státu, případně  další subjekty. Pro rok 2016  jsou vyhlášena tři témata : „Sociální prevence“,  „Situační prevence“ a „Informování občanů a vzdělávání prostřednictvím tištěných materiálů a informačních kampaní“ a obsahové zaměření projektů žadatelů o grant musí tématům odpovídat.

Schválená Pravidla pro městský program prevence kriminality na rok 2016 v hl. m. Praze budou k dispozici na portálu praha.eu, žádosti o grant bude možné podávat od 19. října do 13. listopadu 2015.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Ing. Taťána Malá byl položen dotaz

Sexuální násilí

Jak se v praxi bude dokazovat, jestli byl k souloži udělen souhlas či nikoliv? Nemám nic proti tomu, že jste změnili zákon, ale k čemu to v praxi bude? Co když jedna si budou strany v tom, zda byl udělen souhlas či nikoliv protiřečit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Havlíček (ANO): Odmítáme stát se spolupachateli účetních experimentů

11:17 Havlíček (ANO): Odmítáme stát se spolupachateli účetních experimentů

Vyjádření na CNN Prima News k jednání o důchodech, publikované na svém veřejném facebookovém profilu