Hannig (Rozumní): Evropa zahnána do kouta

21.01.2016 5:29 | Zprávy

Znáte to. Když je někdo zahnán do kouta, už mu nezbude nic jiného než se bránit jakýmkoliv způsobem.

Hannig (Rozumní): Evropa zahnána do kouta
Foto: Archiv PH
Popisek: Petr Hannig, předseda Strany zdravého rozumu

Po silvestrovské noci se dozvídáme z oficiálních zdrojů to, co jsme dostávali od svých internetových přátel a co putovalo přeposíláním po internetu. Nikdy jsem tyto zprávy neventiloval na tomto blogu. Teď se ovšem ukázalo, že hodně z těch po síti putujících zpráv byla pravda.

Gangy mladých zločinců ze severní Afriky, migrantů, napadají v severním Porýní nejenom Němce ale i turisty. Proč se jim říká „uprchlíci“, když přece například z Maroka není vůbec proč utíkat. Dočetl jsem se v oficiálním médiu, že mladý Maročan přepadl japonské turisty v centru Kolína nad Rýnem. Tři jeho další kumpáni dvojici starších turistů drželi, zatímco Maročan jim hrozil, že jim vypíchne oči. Pak jim ukradli mobily, peněženky, fotoaparáty a kreditky. A teď to přijde. Policie zločince dopadla, on jim nahlásil, že je nahlášen v azylovém domě a že mu Německo dá azyl. Policie ho hned po výslechu propustila.

To je prostě příšerné. Média až do silvestra mluvila o něčem jiném, než byla každodenní zkušenost obyvatel, kteří byli a jsou konfrontováni s násilím, o kterém se z důvodů politické korektnosti nesmělo psát. V Německu se pozváním nelegálních imigrantů porušují nejenom unijní zákony, ale i platné německé zákony.

Nazývat masu migrantů „uprchlíky“ je naprosto lživé. Uprchlík prchá odněkud, ale tato masa se doslova dere někam.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nováková (TOP 09): Děti a školy nemohou dál čekat

4:31 Nováková (TOP 09): Děti a školy nemohou dál čekat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke školství