Hašek: Jiří Dienstbier se opět projevil jako totální sólista bez empatie

13. 11. 2016 22:40

Se Svaťou Němečkem a jeho týmem jsem mohl spolupracovat jako předseda Asociace krajů ČR a považuji jej za nejlepšího ministra zdravotnictví po listopadu 1989 (nejen za ČSSD).

Hašek: Jiří Dienstbier se opět projevil jako totální sólista bez empatie
Foto: red
Popisek: Exhejtman Michal Hašek

Děkuji mu za kolegy bývalé hejtmany za obrovský kus práce zejména na postupném zlepšování uhradových vyhlášek a také postavení regionálních nemocnic v systému veřejného zdravotnictví. Neskončil proto, že nezvládl svoji práci, vážím si jeho loajality se kterou bere rozhodnutí premiéra jako šéfa týmu. Tím se výrazně odlišil od Jiřího Dienstbiera, který se opět projevil jako totální sólista bez empatie k aktuální situaci ČSSD, dnes si může vzpomenout na pořekadlo o revoluci požírající svoje děti, trvalo to přesně 3 roky... Nominovaným novým ministrům za ČSSD přeji úspěch v jejich těžké práci a podporu celé ČSSD. Odpovědnost za vládní sestavu i politiku má premiér, je třeba mu ji umožnit realizovat. Diskuse s koaličními partnery o jejich ministrech by ovšem skončit neměla, "výkon" pana Hermana v pořadu paní Jílkové to jen podtrhuje stejně jako např. pokuta UOHS Ministerstvu dopravy Dana Ťoka za mýto, pokus ušetřit soukromým dopravcům peníze na nákup nových vlaků tzv. státní půjčovnou (na kolik špinavých kampaní proti ČSSD asi ušetřil např. Jančura?)... Jak říkal Babiš v OVM - premiér je šéf všech ministrů a má je řídit, tak s chutí do toho.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ptáček (TOP 09): Žižkovské listy by mohly být studijním materiálem fake news

4:33 Ptáček (TOP 09): Žižkovské listy by mohly být studijním materiálem fake news

Komentářna facebookovém profilu ke stavu médií na Praze 3