Havel (TOP 09): Budeme konstruktivní opozicí. Babiš by měl vrátit dotace

09.12.2025 19:03 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke jmenování Andreje Babiše premiérem.

Havel (TOP 09): Budeme konstruktivní opozicí. Babiš by měl vrátit dotace
Foto: TOP 09
Popisek: Matěj Ondřej Havel

Gratuluji Andreji Babišovi ke jmenování premiérem. Volby rozhodly a probíhá standardní a demokratické předání moci.

Českou republiku předáváme v dobré kondici. Patříme mezi nejrychleji rostoucí ekonomiky Evropy, výrazně jsme posílili obranu, zbavili se energetické závislosti na Rusku a nastartovali ozdravení veřejných financí. Zemi předáváme stabilní a se silnou mezinárodní pozicí. To je základ, na kterém se dá stavět, pokud je vůle.

Pokud chce být Andrej Babiš premiérem všech občanů, nestačí o tom mluvit. Očekáváme jednoduché a poctivé kroky. Aby jeho firmy vrátily neoprávněně čerpané dotace, aby přestal rozdmýchávat nenávist a nepravdy a aby jasně potvrdil, že Česko patří k Západu, nikoli k těm, kteří demokracii jen předstírají.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Příspěvky z EU na ukrajince

JAK JE MOŽNÉ, ŽE ČR NEDOSTÁVÁ Z EU PŘÍSPĚVKY NA UKRAJINCE TAK JAKO ZÁPAD EVROPY NA IMIGRANTY

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dostál (Stačilo!): Macinka je politik, ne právník

10:15 Dostál (Stačilo!): Macinka je politik, ne právník

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke slovům Petra Macinky.