Hejduk (ČSSD): Zájmy byznysu legálně postaveny nad potřeby lidí

19.04.2015 9:07 | Zprávy

V sobotu 18. 4. 2015 se konal protest proti Transatlantickému obchodnímu a investičnímu partnerství. Po celém světě se lidé vyslovili proti kontroverzní smlouvě, která může poznamenat životy většiny lidí i v ČR.

Hejduk (ČSSD): Zájmy byznysu legálně postaveny nad potřeby lidí
Foto: archiv Radima Hejduka
Popisek: Předseda Idealistů, spolku uvnitř mladé sociální demokracie, Radim Hejduk

Protestů se zúčastnil i spolek Idealisté.cz, kterému bylo umožněno vyjádřit svůj názor na TTIP na řečnickém pódiu. Projev, který tam zazněl přikládám níže.

Vážení,

dnes jsme se zde sešli jako občané různého světonázoru, kteří však mají společný cíl: zastavit Trojského koně jménem TTIP. Zastupuji zde postoje spolku Idealisté.cz, který je součástí názorově barvitého sociálně demokratického hnutí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: ČSSD

Jan Lipavský byl položen dotaz

Jedno mi není stále jasné

Vy si myslíte, že se Rusko pustí do křížku s NATO? A je nebo není pro nás NATO dostatečnou zárukou bezpečnosti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Primátor Svoboda: S tratí vznikne i Drážní promenáda a lepší zajištění MHD

22:01 Primátor Svoboda: S tratí vznikne i Drážní promenáda a lepší zajištění MHD

Rada schválila memorandum o spolupráci při přípravě výstavby vysokorychlostní tratě z Prahy do Brna,…